KURUMSAL


FİRMA TANITIMI :

Firmamız Mak. Müh. Hüseyin EĞRİCE ve Mak. Müh. Erkan IŞILDAK tarafından HÜSEYİN EĞRİCE ve ORT. adı ile 2012 yılında faaliyetlerine başlamıştır. 2013 - Mayıs ayı itibariyle faaliyetlerine ERCE MEKANİK TESİSAT ISITMA SOĞUTMA MAKİNA MÜHENDİSLİK HİZM. İNŞ. SAN. ve TİC. LTD.ŞTİ. olarak devam etmektedir. Firmamız; sürekli gelişen teknolojinin sunduğu imkanlardan yararlanarak kısa zamanda doğru çözümler bulan, her biri konularında profesyonel kadrosu, ekonomik ve kaliteli iş anlayışıyla müşterileri tarafından tercih edilen firma olup, emin adımlarla yolunda ilerlemektedir.

KURUM KÜLTÜRÜ :

ERCE Mekanik, taahhüt ettiği projeleri müşterisi ve iş ortakları ile yazılı olarak mutabık kaldığı şartlara, yasalara ve etik kurallara uyarak gerçekleştiren, müşterisi ve iş ortakları ile uzun vadeli ilişkiler hedefleyen bir ekiptir. Müşteri odaklıdır; Müşterisini uzun vadeli görür, memnuniyeti ve ihtiyaçları esastır. İş ortakları önemlidir; Projenin yerine getirilmesi esnasında her türlü mal ve hizmet aldığı kişi ve müesseseler iş ortaklarıdır. Bilgiye önem verir; Bilgi ve tecrübesini müşterisi ile paylaşır. Yatırım maliyeti, yatırımın ekonomik ve teknolojik ömrü, işletme giderleri ve konfor seviyesi unsurlarını, birlikte değerlendiren, doğru çözümler için müşterisinin doğal müşaviridir. Verimlilik ve yönetim becerisi önemli özelliğidir; Otonom yönetim sitemi ile tüm çalışanlarını yönetime dahil ederek çalışanlarının memnuniyetini sağlayan daha başarılı ve yenilikçi bir şirket olmayı ilke edinmiştir. Çevreye önem verir; Faaliyetlerinde çevreye saygılı, iş güvenliği ve işçi sağlığı, taahhüt ettiği projeleri müşterisi ve iş ortakları ile yazılı olarak mutabık kaldığı şartlara, yasalara ve etik kurallara uyarak gerçekleştiren, müşterisi ve iş ortakları ile uzun vadeli ilişkiler hedefleyen bir ekiptir.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKASI :

Temel İlkelerimiz; ERCE Mekanik olarak hedefimiz; iş güvenliği politikasına uyumlu ve ulusal mevzuat ile yönetmeliklere uygun çalışmak ve yeni projelerlerde iş güvenliği ve ergonomi hedeflerine uymaktır. Çalışma şartlarının ve ergonominin iyileştirilmesi, risklerin önlenmesi, çalışanların yaralanmasını ve sağlığının bozulmasını önlemek şirketimizin ve yöneticilerimizin en önemli sorumlulukları arasındadır. Çalışma şartlarının ve iş güvenliği yönetiminin başarısı bireysel ve toplum olarak güvenlik bilincine sahip olmaktan geçer. Herkes, gerekli güvenlik ekipmanlarını kullanarak, kurallara uyarak ve risklerin önlenmesine katkıda bulunarak kendi güvenliğini sağlamaktan sorumludur. Gerekli önlemler alındığı takdirde önlenemeyecek iş kazası yoktur. Sağlıklı olmak ve fiziksel güvenlik çalışanlarımızın en doğal hakkıdır. Güvenlik bir davranış biçimidir. Güvenli davranmayı gerek şirket gerekse şirket dışındaki yaşantımızda bir yaşam biçimi olarak benimsemeli ve hayatın her alanında uygulamayı hedef olarak benimsemekteyiz.